Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До уваги суб’єктів електронного декларування – працівників органів Державної фіскальної служби

2019-04-03

Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Державної фіскальної служби України, в рамках проведення чергового етапу електронного декларування, та в порядку здійснення організаційної і роз’яснювальної роботи щодо дотримання та забезпечення вимог фінансового контролю повідомляє.

Законом України «Про запобігання корупції» (частина четверта статті 45) визначено, що суб’єкт декларування, за власною ініціативою, має право подати виправлену електронну декларацію.
Подання такої декларації може бути здійснено ним впродовж 7 (семи) календарних днів після подання відповідної декларації, зокрема щорічної.
До прикладу.
Електронна щорічна декларація за 2018 рік була подана суб’єктом декларування 31 березня поточного (в незалежності від часу такого подання). В такому випадку, суб’єкт декларування має можливість подати виправлену декларацію до кінця дня 7 квітня поточного року (до 00 годин 00 хвилин 8 квітня). Для цього необхідно лише натиснути кнопку «Подати виправлену декларацію» у персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування, яка залишається видимою біля попередньо поданої декларації упродовж семиденного строку.
Реалізація права щодо подання виправленої декларації не потребує жодних звернень до Національного агентства з питань запобігання корупції чи його інформування у будь-який спосіб.
Слід зауважити, що право подати виправлену декларацію надається лише один раз впродовж вказаного терміну.
У разі виявлення суб’єктом декларування у поданій декларації недостовірних відомостей після семиденного строку, а також недостовірних відомостей у виправленій декларації, суб’єкт декларування може звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції через персональний електронний кабінет, деталізовано описавши виявлені неточності або помилки. При цьому, надана інформація буде врахована Національним агентством з питань запобігання корупції у разі проведення повної перевірки або відповідної перевірки декларації такого суб’єкта декларування.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», у разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей такий суб’єкт зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.
Крім того інформуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції ( https://nazk.gov.ua ) у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із:
- Роз’ясненнями щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», затвердженими Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 № 3 (зі змінами);
- рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
- відповідями на поширені запитання щодо роботи із вказаним Реєстром;
- рекомендаціями щодо чергового етапу декларування;
- відповідями на найбільш поширені запитання суб’єктів декларування та іншими матеріалами з питань електронного декларування.