Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо нарахування та утримання єдиного соціального внеску з грошового забезпечення військовослужбовців

04.11.2015

         Статтею 7 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами і доповненнями визначена база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

          Пунктом 2 статті 15 Закону України від 20.12.1991 № 2011-XII "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" передбачена одноразова грошова допомога військовослужбовцям у разі  звільнення з військової служби.

         Постановою КМУ від 17.09.2014 № 460 «Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією» (далі по тексту Постанова № 460)  визначені умови виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією.

        Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 року № 1170 «Про затвердження переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі Перелік).

        Так, відповідно до п. 2 розділу І Переліку на одноразову грошову допомогу  військовослужбовцям при звільненні з військової служби не нараховується єдиний внесок.

       Враховуючи вказане, одноразова грошова допомога нарахована військовослужбовцям при звільненні з військової служби, відповідно до Постанови № 460, не є базою нарахування ЄВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

До списку