Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Надавали репетиторські послуги – задекларуйте дохід

20.02.2018 -

Головне управління ДФС у Сумській області інформує, платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів  (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168  Податкового кодексу України).

Зокрема, це стосується вчителів-репетиторів, які у 2017 році не були зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали такі послуги фізичним особам.

За наслідками 2017 року  суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан  та доходи.  

Дохід від надання репетиторських послуг оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також з такого доходу справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

До репетиторських послуг належать підготовка дітей до вступу у навчальні заклади, до школи,  навчання з будь-яких предметів,  написання рефератів, контрольних, курсових чи дипломних робіт тощо.

Нагадуємо, що декларацію громадяни повинні подати до 1 травня 2018 року.