Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники громадянського суспільства!

15.03.2017 -

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно   до   вимог   постанови  Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) при ГУ ДФС у Сумській області  формується новий склад Громадської ради.

20 березня  2017 року об 11 годині, в  залі засідань ГУ ДФС у Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,13, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом ГУ ДФС у Сумській області від 13.01.2017 № 35, сформувала список учасників, з яким ви можете ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Сумській області в розділі «ДФС у регіоні – Громадська рада – Ініціативна група» та здійснює організаційні заходи з підготовки установчих зборів. У зазначеному розділі розміщено також інформацію про результати діяльності інститутів громадянського суспільства  та біографічні довідки делегованих ними представників.

Для уточнення інформації звертайтеся за телефоном 685-072.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів 
для  формування Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.