Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники громадянського суспільства!

30.01.2017

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю  та відповідно до вимог постанови   Кабінету   Міністрів    України    від

03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  (далі – Постанова № 996) зі змінами при Головному управлінні ДФС у Сумській області утворюється Громадська рада.

17 березня  2017 року об 11 годині, в  залі засідань ГУ ДФС у Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,13, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом ГУ ДФС у Сумській області від 13.01.2017 № 35, здійснює організаційні та методичні заходи з підготовки установчих зборів та формує список учасників. Відомості про склад Ініціативної групи розміщено на субсайті ГУ ДФС у Сумській області в розділі «ДФС у регіоні – Громадська рада – Ініціативна група».

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996 зі змінами. Зразки документів знаходяться в розділі «ДФС у регіоні – Громадська рада – Ініціативна група» субсайту ГУ ДФС у Сумській області.

Документи на паперових носіях приймаються нарочно  або засобами поштового зв’язку  до 16.02.2017  за адресою: м. Суми, вул. Іллінська,13 (каб.120).

Електронною поштою документи не приймаються!

Відповідальна особа за організацію прийому документів:

Фролков Андрій В’ячеславович - голова Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

Для уточнення інформації звертайтеся за телефонами: (0542) 659105 та  (0542) 685072.

          

Ініціативна група з підготовки установчих зборів  для  формування Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області