Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У рамках просвітницького проекту «Я маю право» можна отримати правову допомогу посадовців Роменської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

21.05.2018 -

Безоплатну правову допомогу щодо застосування норм податкового законодавства можна отримати, скориставшись правом на особистий прийом громадян  посадових осіб органів державної влади.

Зокрема, посадові особи  Роменської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області в межах повноважень, передбачених законом, надають консультації та роз’яснення щодо застосування норм податкового законодавства.

Щоб отримати  безоплатну правову допомогу посадових осіб варто записатися на особистий прийом. Графік проведення особистого прийому громадян  посадовими особами Роменської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області розміщено на субсайті ГУ ДФС Сумській  області.

Нагадаємо, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я маю право», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Роменська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області