Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Щодо роз’яснення громадянам гарантованих їм Конституцією та законами України прав

03.07.2018

У Головному управлінні ДФС у Сумській області та підпорядкованих ДПІ області особистий прийом громадян посадовими особами проводиться згідно графіків, які розміщені на інформаційних стендах в приміщеннях територіальних органів ДФС у Сумській області, у тому числі у центрах обслуговування платників.

Також, з метою доведення до населення зазначені графіки розміщені на суб - сайті ГУ ДФС у Сумській області. 

Облік особистого прийому громадян ведеться в АІС «Управління документами» у картотеці «ЗВГ» - «2018-ДФС_особистий прийом» та з одночасним заповненням відповідних граф у картці обліку особистого прийому громадян при проведенні запису громадян відповідно до вимог Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 02 березня 2015 року N271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2015 р. за N484/26929.

Керівники територіальних органів ДФС області, що проводять особистий прийом громадян, для забезпечення кваліфікованого розв'язання питань, порушених платниками у зверненнях, залучають до його розгляду працівників відповідних структурних підрозділів органу ДФС або одержують від них необхідну інформацію.

У Головному управлінні ДФС у Сумській області та підпорядкованих ДПІ області посадові особи дотримуються графіків особистого прийому громадян.

Так, протягом січня – червня поточного року на особистий прийом записались 4 громадян, із них 3 громадян відмовились від проведення особистого прийому, у тому числі 1 громадянка відмовилась від проведення особистого прийому після отримання письмового роз’яснення на попереднє звернення та 2 громадян (подружжя чоловік та дружина) відмовились від проведення особистого прийому у зв’язку з хворобою дружини. Ще одна громадянка записалась на особистий прийом термін якого настане 12.07.2018.

Щодо звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу Героїв України, ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту не надходило.

 

Крім того, з метою роз’яснення громадянам гарантованих їм  Конституцією та законами України прав протягом січня – червня поточного року до податкових інспекцій області направлено 33 листи для розміщення у приміщеннях податкових інспекцій області та їх відділеннях на інформаційних стендах, у тому числі у приміщеннях Центрів обслуговування платників.