Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За торгівлю без ліцензії – значні штрафи

20.12.2018 -

 

Під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумськый області обговорили питання пов’язані з відповідальністю за порушення податкового законодавства при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Борис Пересадько, начальник управління за обігом  та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Сумській області поінформував, що до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі роздрібної торгівлі спиртом етиловим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, а саме  200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень. Встановлено таких 11 фактів на суму 189,8 тис. гривень. 

Факт зберігання спирту, алкогольних напоїв, або тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру карається штрафом у розмірі 100 відсотків вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 17000 гривень. Зафіксовано 4 факти на суму  68 тис. гривень.

Крім того, поширеним порушенням є торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін. Фахівці ДФС Сумщини виявили 88 фактів на суму 880 тис. гривень.