Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Платники податків Сумщини сплатити рекордну суму до бюджету у 2016 році - 8,6 млрд гривень

13.01.2017 -

За словами Олексія Мазуренка, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області, працівники ДФС у Сумській області у січні - грудні 2016 року забезпечили збір податків і зборів до державного бюджету в сумі 5,1 млрд грн. Ця сума збільшилася за відповідний період минулого року на 1,4 млрд грн, або на 36,2 відсотка. 

В розрізі основних податків Державного бюджету надходження склали:

-  податку на прибуток забезпечено в сумі 663,9 млн. гривень;

-  податку на додану вартість забезпечено в сумі 959,1 млн. гривень;

-  акцизного податку сплачено 2,8 млн. гривень;

-  рентної плати за користування надрами надійшло 2,5 млрд гривень.

 –  Надходження до місцевих бюджетів за минулий рік збільшилися у два рази, – підкреслює керівник ГУ ДФС у Сумській області. – Сума сплачених податків сягає до 3,5 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на 1,2 млрд грн, або на 51,8 відсотка. Додаткові кошти, які надходять на рахунки місцевих громад Сумщини працюють на поліпшення соціальних умов мешканців регіону, переконаний очільник фіскальної служби області. 

За 2016 рік надходження єдиного соціального внеску склали майже 2,4 млрд грн, що на 98,2 млн. грн більше показників доведених урядом. Виконання індикативних показників дорівнює 104,3 відсоткам.