Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У І кварталі платниками Сумської області сплачено 701,5 млн грн єдиного внеску

26.04.2017 -

Протягом січня-березня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 701,5 млн гривень. Це на 29 відс., або майже на 157 млн грн більше запланованого. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області Олексій Мазуренко.

За його словами, сплата єдиного внеску зросла і порівняно з відповідним періодом минулого року. Якщо у першому кварталі минулого року було сплачено 529,3 млн грн, то цього року сума надходжень зросла на 172,2 млн гривень.

«Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування зросли завдяки збільшенню розміру мінімальної заробітної плати. Зокрема, у березні поточного року сплачено 257,3 млн грн ЄСВ, додатково надійшло майже 45,7 млн гривень», – розповів Олексій Мазуренко.

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.