Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області внесено до ЄРДР 17 кримінальних проваджень

08.06.2017 -

– У Головному управлінні ДФС у Сумській області функціонує підрозділ управління внутрішньої безпеки, на який покладено обов’язок проведення заходів щодо запобігання корупції та контроль за їх реалізацією, – говорить Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області.

За його словами, в рамках протидії злочинності працівниками управління протягом січня-травня 2017 року здійснено 35 службових перевірок (розслідувань) та 29 інших перевірочних заходів. За результатами проведених службових розслідувань та перевірок у 17 випадках інформація про порушення діючого законодавства з боку посадових осіб податкових та митних органів знайшла своє підтвердження, у 14 випадках інформація підтвердилась частково.

 За результатами реагування 17 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності (16 – доган, 1 особу звільнено). Також працівники управління внутрішньої безпеки перевірили 25 звернень  від фізичних та юридичних осіб.

Щоб недопустити прийом на роботу до ГУ ДФС у Сумській області осіб з низькими морально-діловими якостями, працівниками УВБ постійно здійснюються перевірочні заходи щодо попереднього вивчення кандидатів на посади до ГУ ДФС у Сумській області. Протягом поточного року здійснено перевірку 40 кандидатів, які приймаються на роботу та переводяться на інші посади в межах Сумській області.

– У 2017 році за матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області прокуратурою Сумської області внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 17 кримінальних проваджень, вчинених працівниками податкових та митних органів, – сказав Олексій Мазуренко. – На сьогодні за результатами оперативного супроводження кримінальних проваджень оголошено 4 підозри про вчинення злочинів у сфері службової діяльності, крім того 1 кримінальне провадження направлено до суду для подальшого судового розгляду