Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про стан організації роботи щодо профілактики та упередження корупційних проявів в ГУ ДФС у Сумській області за 2017 р.

14.02.2018 -

За напрямком профілактики та упередження корупційних проявів в ГУ ДФС у Сумській області за 2017 рік проведено 461 профілактичних заходів, з яких 398 лекцій (виступів, бесід) у колективах ГУ ДФС у Сумській області та Сумській митниці ДФС,  4 публікації у ЗМІ, 5 виступів по телебаченню, 6 публікацій у інтернет виданнях, 6 публікацій на суб-сайті  ГУ ДФС у Сумській області, 9 нарад в ГУ ДФС у Сумській області, 1 конференція, 21 інших заходів щодо підвищення ефективності протидії корупції.

З метою запобігання проявам корупції та інших порушень законодавства  здійснено 96 службових перевірок. За результатами службових розслідувань та перевірок у 43 випадках інформація про порушення діючого законодавства з боку посадових осіб податкових та митних органів знайшла своє підтвердження, у 24  випадках інформація підтвердилась частково.

За результатами реагування 20 працівників  органів ДФС притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

У 31 випадку в матеріалах перевірок містились ознаки кримінального правопорушення, за результатами чого відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  У 10 випадках винним особам оголошено підозри.

Також упереджено одну спробу провокації хабаря, що також стало підставою для досудового слідства.

Оцінюючи корупційні ризики у підрозділах ДФС у Сумській області слід зауважити, що протягом наступних двох місяців поточного року до 1 квітня триватиме черговий етап подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Як показують результати роботи за 2017 рік у підрозділах ДФС у Сумській області співробітники відповідально та з розумінням поставились до електронного декларування. Співробітниками УВБ територіальних органів ДФС у Сумській області зафіксовано поодинокі факти неподання, порушення термінів подання декларацій при звільненні зі служби, за результатами чого підготовлено 6 матеріалів для складання протоколу про адміністративну відповідальність.

Завдяки проведеним завчасним профілактичним заходам, організаційним структурним змінам у структурі ДФС, централізації і удосконалення функцій  адміністрування податків, у т.ч. з застосуванням дистанційних електронних сервісів, підґрунтя для корупційної складової в органах ДФС поступово втрачає свій сенс. Переоцінка і упорядкування відносин між платниками податків та контролюючими органами є запорукою ліквідації корупційних проявів та підвищення інвестиційної привабливості Сумської області та України вцілому.