Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року за матеріалами управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Сумській області розпочато 9 кримінальних проваджень

14.05.2018

         Протягом  січня – квітня 2018 року за фактами вчинення посадовими особами фіскальної служби області корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності за матеріалами управління внутрішньої  безпеки територіальних органів ДФС у Сумській області  ГУ ДФС у Сумській області розпочато 9  кримінальних провалжень.

За матеріалами управління складено 5 протоколів згідно отриманої інформації про порушення митного законодавства та 1 протокол за скоєння правопорушень, пов'язаних з корупцією. Винесено 1 офіційне застереження.

З початку 2018 року відсутні факти притягнення співробітників ДФС у Сумській області до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів у сфері службової діяльності, у т.ч. корупційних (за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки, інших правохоронних  органів)

Також відсутні факти затримання співробітників органів ДФС у Сумській області за підозрою у вчиненні кримінальних корупційних правопорушень.