Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Щодо зазначення в декларації державного службовця унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі суб’єкта декларування

03.12.2019 -

З січня 2020 року починається новий етап подання декларації державними службовцями згідно з Законом України від 14 жовтня 2014 року  № 1700-VII  «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, в декларації з'явилась нова вимога – зазначати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЕДДР) суб’єкта декларування, який створюється при оформленні біометричних документів. Для отримання  унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) необхідно звернутися до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорта громадянина України у вигляді ID – картки або закордонного паспорту.

На ID – картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші вісім цифр – це дата народження в форматі «рік народження, місяць та дата». Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний та починається з цифр – 0001; для жінок – парний – 0002). Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр в машинозчитуваній зоні паспортів по спеціальній формулі. Строк оформлення ID – картки складає від 10 робочих днів (терміново) до 20 робочих днів.