Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проводиться відбір для вступу на факультет податкової міліції

04.02.2014 -

Головне управління Міндоходів у Сумській області оголошує про проведення попереднього відбору осіб для участі в конкурсі для вступу у 2014 році на факультет податкової міліції Національного університету державної податкової служби України.

Відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України від 28.01.2014 №6-о «Про організацію добору абітурієнтів на факультет податкової міліції у 2014 році» Головне управління Міндоходів у Сумській області оголошує про проведення попереднього відбору осіб для участі в конкурсі для вступу у 2014 році на факультет податкової міліції на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність».

До участі у попередньому відборі допускаються громадяни України, які мають повну середню освіту та відповідають вимогам нормативно-правових актів України, що визначають порядок проходження служби в податковій міліції.

На факультет податкової міліції направляються особові справи абітурієнтів, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання матимуть кількість балів з непрофільного конкурсного предмету (українська мова та література) не нижче – 124 балів та з профільного конкурсного предмету (історія України) не нижче – 140 балів або кількість балів з непрофільного конкурсного предмету нижче 124 балів за умови, якщо кількість балів профільного конкурсного предмету становить не нижче 170 балів.

Конкурсний відбір проводиться на підставі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з історії України, української мови і літератури, математики чи іноземної мови та результатами вступного випробування з фізичної підготовки.

За додатковою інформацією звертатись до відділу персоналу Головного управління Міндоходів у Сумській області (м. Суми, вул. Іллінська, 13, телефон 685147, 685148).

Документи приймаються до 05 березня 2014 року.