Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Що треба знати про податкову знижку

19.05.2017 -

    Державна податкова інспекція у м. Сумах інформує, що громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки і повернути частину податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), сплаченого із заробітної плати. Це передбачено з нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями платники ПДФО мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року (ст. 166).

    Для отримання податкової знижки платнику податку необхідно заповнити і подати до органу фіскальної служби за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку у контролюючому органі) податкову Декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня 2017 року.

    Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.

    Якщо платник податку до кінця податкового року не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного 2016 року податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

     Увага! Розрахунок суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з ПДФО у зв’язку з використанням права на податкову знижку, відображається платником податків у розділі V Декларації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821.