Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Конотопської ОДПІ вивчали зміни в застосуванні реєстраторів розрахункових операцій

22.05.2017 -

 

Днями у  Конотопській ОДПІ  відбувся семінар-практикум з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі-РРО).

У даному заході взяли участь в.о. начальника Конотопської ОДПІ Юрій Чеботарьов та начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями ГУ ДФС у Сумській області Юрій Шахов.

Головною метою семінару було роз’яснення питань  обов’язкового використання РРО  суб’єктами  господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів. 

Начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями ГУ ДФС у Сумській області Юрій Шахов повідомив, що усі без винятку суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні застосувати реєстратори розрахункових операцій.

Він також нагадав, що за незастосування реєстраторів розрахункових операцій при реалізації товарів передбачено штрафні санкції у розмірі 1 гривні  за порушення, вчинене вперше, та 100% вартості проданих товарів – за кожне наступне здійснене порушення.