Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Сумчани поповнили казну держави 1мільярдом 225 мільйонами гривень податків

16.06.2017 -

За інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, за п’ять місяців 2017 року  платники Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів до Зведеного бюджету направили 1 мільярд 225 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, то сума надходжень збільшилася на 210 мільйонів гривень, або на 20,6%. При цьому державний бюджет отримав 513 мільйонів гривень, а місцевий – 712 мільйонів.

 «Спрощенці» - представники малого та середнього бізнесу - перерахували до бюджету понад 96 мільйонів гривень. Сума цьогорічних надходжень перевищила показник аналогічного періоду минулого року на 30 мільйонів (тобто на 46,4%).

 На підтримку обороноздатності країни платники, які обслуговуються в інспекції,  сплатили 45 мільйонів гривень військового збору. За аналогічний період минулого року було сплачено 42 мільйони.

 На соціальні гарантії та соціальний захист населення направлено 578,2 мільйонів гривень єдиного внеску. Сума сплати на 146,5 мільйонів гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року, тобто на 33,9%.