Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

1 мільярд 800 мільйонів податків сплатили сумчани в бюджет країни

03.08.2017 -

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, за сім місяців 2017 року до Зведеного бюджету України платниками, які обслуговуються в інспекції,  сплачено 1 мільярд 800 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів.

До Державного бюджету надійшло 730,1 мільйонів гривень. Зокрема, у розрізі основних бюджетонаповнюючих податків, бюджет отримав:

- податку на додану вартість -  325,6 мільйонів гривень;

- військового збору – 72 мільйони гривень;

- податку на прибуток – 61,4 мільйонів гривень.

В місцевий бюджет було направлено 1 мільярд 70 мільйонів. Головним податком, який значно підтримує місцеві бюджети, являється податок на доходи фізичних осіб.  У звітному періоді якого надійшло в сумі 717 мільйонів. Крім того, сплачено земельного податку – 150,2 мільйонів,  податку на нерухомість – 6 мільйонів. 

Представники малого бізнесу надали значну фінансову підтримку бюджету, З початку року вони сплатили 122,4 мільйони гривень єдиного податку.

Слід зауважити, що сплачені громадами Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів кошти будуть скеровані на розвиток інфраструктури обласного центру і районів, ремонт доріг, шкіл, садочків та нададуть вкрай необхідну та дуже затребувану допомогу соціально-незахищеним верствам населення.