Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До Охтирської ОДПІ надійшло 19 письмових звернень громадян

04.08.2017 -

За період 2017 року до Охтирської ОДПІ надійшло 19 письмових звернень громадян, що на 8 більше в порівнянні з відповідним періодом 2016 року.  Всі звернення є первинними і подані: поштою - 17, через місцеві органи влади – 2.

Основними питаннями, порушеними у зверненнях, є питання щодо податку на доходи фізичних осіб (2), законності здійснення діяльності (4), щодо відмови від реєстраційного номеру облікової картки платка податків -13.

 Охтирською ОДПІ протягом звітного періоду вжиті заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому таких порушень. У звітному періоді надані відповіді у встановлені терміни по 19 зверненням.          

Графік особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів Охтирської ОДПІ, а також інформація щодо запису на особистий прийом до посадових осіб розміщена в Центрі обслуговування платників ОДПІ, відділеннях та на суб-сайті територіальних органів ГУ ДФС у Сумській  області.

Зокрема, запис на особистий прийом до керівництва Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області проводиться в робочі години за адресою: м.Охтирка, вул. Снайпера,3, кімната №6 або за телефоном (05446) 31417.