Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Інформування про стан роботи зі зверненнями громадян ДПІ у м. Сумах за січень–вересень 2017 року

02.10.2017

 З початку року до ДПІ у м. Сумах надійшло 19  звернень громадян, засобами електронного зв’язку надійшло 1 звернення. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість звернень зменшилась на 86. За видом звернень всі звернення є заявами, скарг та  пропозицій не надходило. Відповіді на звернення надані вчасно. Актуальними питаннями, які порушують громадяни в зверненнях, є можливе ухилення від сплати податків за здачу квартир у найм, виплата заробітної плати, подання звітності з єдиного внеску, дотримання податкового законодавства суб’єктами господарювання.

В звітному періоді, як і у відповідному періоді минулого року повторні звернення та скарги не надходили.

Протягом вказаного періоду надійшло 2 колективних звернення.

Кількість колективних звернень у 2017 році зменшилась на 5 звернення (в 2016 році – 7). Відповіді надані без порушення термінів виконання. Матеріали по 1  зверненню направлені до Управління Держпраці у Сумській області за належністю для подальшого відпрацювання та надання відповіді заявникам. Друге колективне звернення стосується здачі квартири у найм розглянуто та вирішено позитивно.

За звітний період до ДПІ у м. Сумах надійшло 3 анонімних звернень, в порівнянні з  аналогічним періодом минулого року кількість анонімних звернень зменшилась на 5 (в 2016 році - 8).

Крім того, за звітний період Сумською місцевою прокуратурою направлено два звернення та одне звернення – від Охтирської місцевої прокуратури щодо перевірки  приватних підприємців з питань невиплати заробітної плати та ухилення від сплати податків, дотримання норм податкового законодавства.

Із загальної кількості звернень, які надійшли до ДПІ у м. Сумах, перенаправлено за належністю до інших установ 9  звернень.

Звернення та скарги інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" за звітний період не надходили.

Станом на 24.09.2017 розглянуто 19 звернень, термін розгляду  настав по 19 зверненням.

Звернення громадян, які надійшли протягом звітного періоду розглянуті вчасно, без порушення законодавчо передбачених термінів.

Особистий прийом громадян проводиться керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів ДПІ у м. Сумах ГУ ДФС у Сумській області відповідно до внутрішнього трудового розпорядку роботи ДПІ у м. Сумах за попереднім записом. Інформація про порядок та графік особистого прийому громадян розміщені на веб-сайті ГУ ДФС   у Сумській області та на стенді «Особистий прийом громадян» у приміщенні  ЦОП ДПІ у м. Сумах.

Протягом звітного періоду проведено 1 попередній запис громадянина на особистий прийом до посадової особи структурного підрозділу ДП1 у  м. Сумах, а саме до начальника ДПІ у м. Сумах ГУ ДФС  у Сумській області. Прийом не відбувся за ініціативою платника.

Звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", колективні звернення, пропозиції на особистому прийомі не розглядалися.

З початку року в ДПІ у м. Сумах проведено 17 «гарячих» телефонних ліній з питань звернень громадян. Громадяни порушували питання, які стосувалися порядку запису на особистий прийом та отримання консультацій з питань податкового законодавства, терміну розгляду звернень та скарг. За результатами звернень надані усні роз’яснення. 

Крім  того,  фахівцями  ДПІ  у м. Сумах на постійній основі проводяться семінари з питань податкового законодавства. Так,  протягом звітного періоду проведено 14 семінарів.