Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Сумські підприємці використовують майже 2 тисячі касових апаратів

02.03.2018 -

На обліку в Державній податковій інспекції у м. Сумах перебувають 808 СПД - реєстраторів розрахункових операцій (далі РРО), які в своїй діяльності використовують 1770 касових апаратів. Тільки за два місяці 2018 року податківцями було зареєстровано 80 реєстраторів розрахункових операцій.

В інспекції нагадують, що  постановою КМУ від 16.03.2017 №231 затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Крім того,  ст. 296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06.07.1995  №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського  харчування  та послуг» передбачено обов’язкове застосування РРО суб‘єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Враховуючи викладене, фахівці ДПІ у м. Сумах наполегливо рекомендують платникам податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, дотримуватися законодавчої норми і в своїй торгівельній діяльності застосовувати РРО.