Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Конотопській ОДПІ проведено семінар з питань роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ

12.04.2018 -

За  участі фахівців ГУ ДФС у Сумській області відділу камеральних перевірок податкової звітності території обслуговування Конотопської ОДПІ під керівництвом в.о. начальника Конотопської ОДПІ Юрія Чеботарьова в приміщенні інспекції 12 квітня 2018 року відбувся семінар з питань роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в  Єдиному реєстрі податкових накладних» критеріями  ризиковості платника податків, ризиковості здійснення операцій та переліком показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податків які затверджені Державною фіскальною службою України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Під час заходу обговорені причини блокування реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, присутнім роз’яснено  послідовність  дій платника ПДВ у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної, зокрема порядок подання пояснень та документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій.

Крім того, на семінарі повідомлено про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних Кабінетом Міністрів України постановою від 21 лютого 2018 року № 204, яким змінено терміни для реєстрації податкових накладних, а саме: операційний день триватиме в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.

Наприкінці семінару були надані фахові відповіді на запитання учасників.