Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Охтирській ОДПІ відбувся семінар з питання роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ

16.04.2018 -

        В Охтирській ОДПІ 12 квітня 2018 року відбувся семінар для платників податку на додану вартість на тему «Система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН».

         Відкрила семінар в.о. начальника Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Курило Ріта Василівна, яка проінформувала про зміни, внесеніПостановою Кабінету міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» згідно з якою в Україні запрацювала нова система блокування податкових накладних, так звана «СМ КОР 2», яка значно відрізняється від тієї моделі, що діяла минулого року. Оскільки, порівняно з минулорічною системою блокування, новітня – зазнала принципових змін, а у представників бізнесу знову виникло багато запитань.

         Завідувач сектору камеральних перевірок податкової звітності території обслуговування Охтирської ОДПІ управління податків і зборів з  юридичних осіб ГУ ДФС у Сумській області Олена Радченко детально ознайомила учасників семінару з новаціями  в законодавстві, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117.  Звернула увагу на основні помилки платників, надала роз’яснення як їх уникнути та детально зупинилась на проблемах,  які виникають  під час реєстрації податкових накладних.

          В ході семінару фахівці вислухали та надали роз’яснення з усіх питань, які виникли в учасників семінару.