Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податковий семінар (інтернет-конференція) «Функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ»

16.04.2018 -

В Шосткинській ОДПІ днями проведено семінар (інтернет-конференцію) на тему «Функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ». Платники податків мали змогу в режимі реального часу спілкуватись у форматі запитання-відповідь. Впродовж години спілкування в online-режимі в.о. начальника інспекції Єрмакова М.О. спільно з працівниками відділу камеральних перевірок податкової звітності території обслуговування Шосткинської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Сумській області надавала консультації та практичні поради з актуальних питань нового порядку блокування ПН/РК.

Саме про основні зміни, передбачені постанововою Кабінету міністрів України від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» йшлося під час семінару.