Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За січень – березень 2018 року до Охтирської ОДПІ надійшло 35974 звернень платників податків

20.04.2018 -

За січень – березень 2018 року до Охтирської ОДПІ надійшло 35974 звернень платників податків для отримання різного роду інформації та адміністративних послуг, із яких 24300 - до Центру обслуговування платників Охтирської ОДПІ. Всього у січні – березні ц.р. платникам надано 6449 адміністративних послуг. Серед зазначених послуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 1889), видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (видано 3390), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 365 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (229) тощо.

Все частіше платники у спілкуванні з органами ДФС використовуюють Електронний кабінет платника, адже сучасний рівень інформаційних технологій  дозволяє чимало питань в органах ДФС вирішити дистанційно. Приміром, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування.