Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Сумчани сплатили 608 мільйонів гривень «зарплатного» податку

26.04.2018

Традиційно головним наповнювачем бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Упродовж першого кварталу цього року з офіційних доходів платників, які обслуговуються на території Державної податкової інспекції у м.Сумах, сплатили 608 мільйонів податку. Зазначена сума на 114 мільйонів (або на 23%) перевищує минулорічні надходження. Слід додати, що податок на доходи фізосіб стабільно забезпечує місцеву громаду надходженнями та складає 53%  від загальної суми сплачених податків.

В інспекції нагадують, що у відповідності із Законом України від 07.12.2017 №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено мінімальну заробітну плату у наступному розмірі: у місячному − 3723 гривень; у погодинному − 22,41 гривень.

Фахівці фіскальної служби міста констатують, що завдяки соціально відповідальним працедавцям, які виконують законодавчі норми і дотримуються гарантій в оплаті праці, місцева громада отримує вагомий фінансовий ресурс для виконання соціально-економічних програм.