Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Місцеві бюджети, які обліковує ДПІ у м. Сумах, заробили на «квадратних метрах» понад 4 мільйони гривень

26.04.2018

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 4,2 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, - повідомляють в Державній податковій інспекції у м.Сумах. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року бюджетні надходження зросли на півмільйона гривень, тобто на 15%.

Найбільшу частину надходжень – 3,7 мільйонів гривень забезпечили платники податку – юридичні особи. Громадяни сплатили  півмільйона гривень.

У територіальному розрізі найбільші суми за «квадратні» метри перерахували власники нерухомості Сум та Сумського району – 3,6 мільйонів. Платники Білопільського та Краснопільського районів сплатили 0,4 та 0,2 мільйонів відповідно.

Фахівці інспекції нагадують, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки мають сплачувати фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.