Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фахівці Охтирської ОДПІ провели лекцію для майбутніх колег - економістів

26.04.2018

Днями студенти Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету відвідали Охтирську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Сумській області.

Студентів 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» податківці ознайомили з історією розвитку податкової системи України та розповіли про основні функції, які виконують структурні підрозділи інспекції, та особливості оподаткування окремих видів доходів фізичних осіб.

Пояснили як нараховується податок на доходи фізичних осіб – податковий платіж, що наповнює місцевий бюджет.

Присутнім повідомили, що наразі триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Зокрема, їм роз’яснили хто із громадян зобов’язаний задекларувати доходи і сплатити податкові зобов'язання та має можливість скористатися правом на податкову знижку (в т.ч. у разі сплати платником податку коштів за здобуття освіти у вищих та середніх професійних закладах).

Ця актуальна тема викликала зацікавленість у молоді. Студенти отримали відповіді на всі запитання та подякували за отримані знання.