Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Cумах зареєстровано та працює майже 1800 одиниць касової техніки

21.06.2018

За інформацією начальника управління обслуговування платників Державної податкової інспекції у м.Сумах Ірини Міленіної, цього року суб’єкти господарювання зареєстрували 284 касових апарата (реєстратора розрахункових операцій – РРО).

Загалом, на початок червня 2018 року, на обліку в інспекції перебуває 1784 реєстратора розрахункових операцій. Зазначені касові апарати працюють у Сумах, Сумському,  Білопільському та Краснопільському районах, тобто, на території обслуговування ДПІ у м.Сумах.

В інспекції нагадують, що  постановою КМУ №231 затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту/обслуговуванню або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО.

Крім того, обов’язковість застосування РРО суб‘єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту передбачена ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування  та послуг».

Фахівці інспекції наголошують, що платники податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, повинні в своїй діяльності застосовувати РРО.