Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Бюджетні надходження від сумчан досягли позначки майже 2 мільярди

05.07.2018

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м.Сумах, у першому півріччі 2018 року до Зведеного бюджету України сумчанами сплачено 1 мільярд 994 мільйона гривень податків і податкових платежів.

До Державного бюджету надійшло 842 мільйона гривень. У розрізі найбільш вагомих, бюджетонаповнюючих податків, можна зазначити:

податок на додану вартість -  372 мільйона гривень;

ПДФО – 273 мільйона гривень;

податок на прибуток – 86 мільйонів гривень;

військовий збір – 78 мільйонів гривень;

акцизний податок – 6 мільйонів гривень.

Місцевий бюджет поповнився на сумою в 1 мільярд 152 мільйонів гривень. Тільки податку на доходи фізичних осіб у звітному періоді надійшло у сумі 802 мільйона гривень, земельного податку 146 мільйонів гривень; акцизного податку з вироблених на Україні підакцизних товарів (продукції) та з реалізації СГ роздрібної торгівлі підакцизних товарів 38 мільйонів гривень; податку на нерухомість – 6,3 мільйона гривень, плата за ліцензії – 5,2 мільйона гривень.

Суттєву фінансову підтримку надали бюджету міста представники малого та середнього бізнесу. З початку року від них надійшло 123 мільйона гривень податків і зборів, що на 20,4 мільйона гривень (на 20%) перевищило показник минулого року.

У звітному році сумські платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували на соціальні гарантії 981,6 мільйонів гривень. Зазначена сума на 224 мільйона гривень (або на 29,6%) перевищила минулорічний показник.