Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З 11 вересня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки для сплати податків до державного та місцевих бюджетів

30.08.2018

В Державній податковій інспекції у м.Сумах нагадують, з що з 02.07.2018  змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами) залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів) до 11.09.2018.

Тобто, граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

 Шановні платники податків! Для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповненнІ розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів просимо зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018  на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Увага! З реквізитами нових рахунків для сплати податків можна ознайомитися за посиланням:  http://sumy.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/