Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сумчани поповнили казну держави 2 мільярдами 700 мільйонами гривень податків

06.09.2018

За інформацією Державної податкової інспекції у м.Сумах, за вісім місяців 2018 року  платники Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів направили до Зведеного бюджету 2 мільярда 700 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, то сума надходжень збільшилася на 593 мільйона гривень, або на 28%. При цьому державний бюджет отримав 1,1 мільярдів гривень,  місцеві – 1,6 мільярдів.

«Спрощенці» - представники малого та середнього бізнесу - перерахували до бюджету понад 176 мільйонів гривень. Сума цьогорічних надходжень перевищила показник аналогічного періоду минулого року на 27 мільйонів (на 18%).

На підтримку обороноздатності країни платники, які обслуговуються в інспекції, сплатили 106 мільйонів гривень військового збору. За аналогічний період минулого року було сплачено 83 мільйони гривень. Сума цьогорічних надходжень перевищила показник аналогічного періоду минулого року на 23 мільйона гривень (на 28%).

На соціальні гарантії та соціальний захист населення направлено 1 мільярд 326 мільйонів гривень єдиного внеску. Сума сплати на 296 мільйонів гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року (на 29%).