Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Захисти себе – працюй легально!

19.10.2018

Питання легального працевлаштування і на сьогодні як ніколи актуальне у нашому суспільстві. А це завжди вибір між швидкими і, як може здатися на перший погляд, значними заробітками чи то стабільним, впевненим і застрахованим завтра. Так чому ж іноді знаходяться ті, які зупиняються на першому варіанті? Певно, спокушаються на гроші, які не будуть оподатковані та дохід буде більшим? При цьому не враховується, що ті ж самі не сплачені податки просто підуть до кишені того чи іншого роботодавця. І на момент такого «безпроблемного» працевлаштування також забувається людський фактор: хвороба або нещасний випадок, які призводять до тимчасової або повної втрати працездатності. Ось тоді  і залишається сподіватися на «порядного» роботодавця.

Виникає риторичне питання: а що буде завтра, через десять, п’ятнадцять років, ближче до пенсії?

Фахівці управління у м. Сумах ГУ ДФС у Сумській області проводять кропітку роботу задля попередження порушень при виплаті доходів без відповідного утримання податку, щоб бюджет поповнювався своєчасно і повному обсязі. Адже від цього в повній мірі залежить своєчасно виплачені пенсії та соціальні гарантії.

За результатами роботи управління тільки у вересні 2018 р. працевлаштовано 5216 чоловік по 1655 суб’єктам підприємницької діяльності. До бюджету надійшло 7,5 мільйонів гривень податків, внесків та зборів.

Завдяки планомірному проведенню роз’яснень, співбесід, засідань комісій за участю працівників управління, до державної реєстрації додатково залучено 279 осіб, які вже сплатили 159 тисяч гривень податків до бюджету.