Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року платники Роменщини перерахували 204,5 млн. грн єдиного соціального внеску

31.10.2018

Надходження зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-вересень 2018 року складають 204,5 млн. гривень. При цьому, показник на 16,1% перевищує суму, що надійшла минулоріч у відповідному періоді. Так, на соціальні потреби регіону платники Роменщини  перерахували на 28,4 мільйонів гривень більше, аніж у відповідному періоді попереднього року.

Слід нагадати про строки сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Зокрема, з початку року вказані фізичні особи зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. 

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску, до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.