Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч фахівців Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області з органами місцевого самоврядування

31.10.2018

Відбулася спільна нарада фахівців Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області з органами місцевого самоврядування Недригайлівського району щодо реалізації заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та організації роботи з наповнення місцевих бюджетів.

Участь у нараді взяв голова Недригайлівської РДА Сергій Панченко, начальник Роменського управління ГУ ДФС у Сумській бласті Юрій Чеботарьов,  фахівці Роменського управління, а також керівники  сільських, селищних рад та  об’єднаних територіальних громад.

Учасники наради розглянули найбільш актуальні питання виведення зарплати з «тіні». Акцентували увагу на підвищенні поінформованості населення та фізичних осіб-підприємців про переваги праці в рамках законодавства.

 Начальник Роменського управління ГУ ДФС у Сумській бласті Юрій Чеботарьов наголосив, що питання легалізації трудових відносин та офіційної виплати заробітної плати гостро стоїть у порядку денному всієї країни. Він переконаний, що органи місцевого самоврядування зацікавлені у повному викоріненні застосування такого явища, як неоформлені трудові відносини та виплата заробітної плати "у конверті", адже це зменшує доходи місцевих бюджетів та бюджетів Пенсійного фонду і фондів соціального страхування, створює  дефіцит коштів, необхідних для фінансування соціальних видатків. 

В ході наради також обговорені важливі питання щодо  прийняття органами місцевого самоврядування рішень про проведення робіт з нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до державних стандартів, а також своєчасне укладання договорів на проведення таких робіт та їх фінансування.

Під час діалогу із головами сільських, селищних та  рад об’єднаних територіальних громад представники фіскальної служби Роменського управління відповідали на запитання учасників наради.