Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо дотримання трудового законодавства

06.12.2018

З метою дотримання законодавства про працю та при виплаті заробітної плати, фахівцями Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками. Під час зустрічей з платниками податків надаються  роз’яснення щодо необхідності легалізації найманої праці, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин. Відповідно до вимог чинного законодавства, при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір, який оформлюється наказом та повідомленням органів ДФС про прийняття працівника на роботу.  

Роботодавець та працівник повинні чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для роботодавця ризики полягають у чималих фінансових санкціях.

Набагато більше втрачає сам працівник. Погоджуючись на неофіційне працевлаштування, громадяни позбавляють себе права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену законодавством тривалість робочого часу і відпочинку, соціального страхування у разі втрати працездатності, і як наслідок права на пенсійне забезпечення.

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області