Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Роменщині відбулася чергова зустріч з питань легалізації доходів на ринку праці

08.01.2019 -

Начальник Роменського управління  Головного управління ДФС у Сумській області Юрій Чеботарьов та фахівці   Роменського управління  взяли участь  розширеній нараді  з питань надходжень від суб’єктів господарювання до бюджету, сплати єдиного соціального внеску та оформлення трудових відносин з найманими працівниками під головуванням заступника міського голови Сергія Хоронька.  

Під час спілкування мова йшла про важливість нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру, встановленого законодавством. Серед іншого з’ясовували причини та наслідки порушення мінімальних соціальних гарантій найманих працівників.

Заслухано ряд ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було роз’яснено основні положення в частині дотримання вимог трудового законодавства та  переваги використання задекларованої праці.

За результатами наради підприємствам –боржникам встановлені конкретні терміни погашення заборгованості та   рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам та їх належне оформлення.

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області