Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Роменського управління взяли участь у засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати

25.01.2019

18 січня 2019 року  у виконавчому комітеті Роменської міської ради відбулось засідання робочої  групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати тощо.  Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області представляла заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Людмила Бут.

Йшлося про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Так, Людмила Бут зосередила увагу присутніх на своєчасній сплаті податків і зборів та доповіла про стан надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, в тому числі податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Обговорювались питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нарахування заробітної плати та її відповідності до середньогалузевої.

За результатами зустрічі, роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати.