Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Січневі надходження збагатили бюджет України 400 мільйонами гривень

07.02.2019

За інформацією управління у м.Сумах, у першому місяці 2019 року до Зведеного бюджету України платники м. Суми, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів сплатили 400,9  мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів. У порівнянні 

До Державного бюджету було направлено 196,2 мільйонів гривень. У розрізі найбільш вагомих бюджетоформуючих податків слід зазначити:

- податок на додану вартість -  129,8 мільйонів гривень;

- ПДФО – 44,8  мільйонів гривень;

- військовий збір – 12,3 мільйонів гривень;

- податок на прибуток –  4,5 мільйонів гривень;

- акцизний податок – 3,1 мільйонів гривень.

Місцеві бюджети поповнилися сумою в 204,7 мільйонів гривень. Тільки податку на доходи фізичних осіб надійшло у сумі 131,6 мільйонів гривень, земельного податку - 23,2 мільйонів гривень, акцизного податку з вироблених на Україні підакцизних товарів (продукції) та з реалізації СГ роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 7 мільйонів гривень, податку на нерухомість –  1,9 мільйонів гривень.

Суттєву фінансову підтримку надали бюджету міста представники малого та середнього бізнесу, які сплатили  43,2  мільйона гривень єдиного податку, що на 14,6 мільйонів гривень (або на 50,9 %) перевищило показник січня минулого року.

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували на соціальні гарантії 181 мільйон гривень. Зазначена сума на 39,7 мільйонів (або на 28,1%) перевищила минулорічний показник.