Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Роменщині вже задекларовано 14,7 млн. гривень

22.03.2019

З 1 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян. Окремі категорії фізичних осіб подають річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначають податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Основна мета кампанії декларування - забезпечення добровільного декларування доходів громадян, досягнення взаєморозуміння з платниками податків та формування високої податкової культури населення. На допомогу платникам податків у Роменському управлінні Головного управління ДФС у Сумській області створено максимально сприятливі умови для участі громадян у кампанії декларування своїх доходів. Фахівці завжди надають консультації з питань заповнення декларацій.

До Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області вже подано ·354 декларації. Платники. податків отримали 14,7 млн. грн неоподаткованого доходу. У звітах задекларовано до сплати 608,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 139,3 тис. грн військового збору.

Щороку до кампанії декларування активно долучаються відомі люди, які декларують доходи і закликають виконати свій конституційний обов' язок інших громадян. Зокрема, до Роменського управління завітав депутат Роменської міської ради Олександр Саєнко. Він наголосив, що задекларовані доходи та сплачені податки - це особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави, кожен з нас має бути максимально відповідальним та думати не лише про своє майбутнє, а й про майбутнє українських дітей.

Шановні громадяни! Сумлінно виконуйте свій громадянський обов'язок, своєчасно відвідайте податкову інспекцію для подання декларації, не відкладайте похід до інспекції на останній день.