Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платниками території обслуговування Охтирського управління ГУ ДФС у Сумській області до державного бюджету сплачено 529,6 млн. гривень

12.04.2019

Протягом січня – березня 2019 року платниками території обслуговування Охтирського управління ГУ ДФС у Сумській області, а саме Охтирського, Тростянецького, Великописанрівського та Лебединського районів до державного бюджету сплачено 529,6 млн. грн, в тому числі –  податку на прибуток –  8,4 млн. грн, податку на додану вартість – 62,3 млн. гривень.  До місцевих бюджетів надійшло 201,1 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу у надходженнях складає рентна плата за користування надрами для видобування нафти – 349 млн. грн, податок на доходи з фізичних осіб – 159,6 млн. грн,  рентна плата за користування надрами  для видобування природного газу – 67,1 млн. гривень.

За 3 місяці 2019 року платниками сплачено до бюджету понад 132,2 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та понад 8,9 млн. грн  військового збору на підтримку Української армії.