Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На потреби армії спрямовано понад 6 мільйонів гривень

12.04.2019

Впродовж січня-березня 2019 року платники податків території обслуговування Роменського району (Роменський, Недригайлівський та Липоводолинський райони) на потреби армії  спрямували  6213,8 тис. грн військового збору. Порівняно з першим кварталом минулого року сплата військового збору зросла на 807,8 тис. грн або 14,9 відсотків.

Лише у березні цього року платники сплатили 2120,1 тис. грн цього платежу. А це на 136,2 тис. грн або 6,9 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів. Військовий збір утримується за ставкою 1,5 відс. з суми доходу.

 Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.