Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щоб уникнути проблем: про найманого працівника вчасно повідомте ДФС

11.05.2019 -

Обов’язковою умовою оформлення новоприйнятих працівників є вчасне повідомлення територіального органу ДФС про їхнє прийняття, як цього вимагає трудове законодавство, - інформують в управлінні у м.Сумах ГУ ДФС у Сумській області. 

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом. Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • · засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  • · на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • · на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб.

В управлінні акцентують увагу: повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06. 2015 №413.