Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До Конотопського управління ГУ ДФС у Сумській області подали декларації 2 мільйонери

15.05.2019

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність і зареєстровані в Конотопському управлінні подано 1042 декларацій про майновий стан та доходи, що на 149 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 66,7 млн. грн, в тому числі від отримання спадщини -  42,7 млн. грн,  отримання інвестиційного прибутку - 11,6 млн. грн, від продажу нерухомого майна - 5,4 млн. грн.,  від продажу рухомого майна - 1,2 млн. грн, від здачі в найом нерухомого майна (крім земельних ділянок) - 1,3 млн. гривень. До сплати нараховано 5 млн. грн податку на доходи фізичних осіб, та 925 тис. грн військового збору, - повідомив начальник Конотопського  управління  ГУ ДФС у Сумській області Андрій Майданевич.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 2 громадянина y загальній сумі задекларованих  доходів 15,4 млн. гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 2,4 млн. грн та 219 тис. грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 138 платників Конотопського управління скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, складає 276 тис. гривень.