Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про легалізацію праці, права і гарантії найманих працівників

17.05.2019

Відбулася робоча зустріч начальника Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області Юрія Чеботарьова з директором Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Андрієм Клименком та заступником директора Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяною Подрєз. Під час зустрічі розглянули проблемні питання у сфері праці та зайнятості населення.

Зокрема, учасники обговорили питання стосовно подальшої співпраці у проведенні спільних заходів, які запобігатимуть використанню нелегальної праці громадян та сприятимуть їх працевлаштуванню.

Як наголосив начальник Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області Юрій Чеботарьов, питання легалізації праці – соціально важливі, тому залишаються серед пріоритетів у спільній діяльності відомств.

За результатами зустрічі було вирішено посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області