Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Роменське управління: надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 23,8 млн гривень

27.05.2019

Роменським управлінням Головного управління  ДФС у Сумській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 118,1 млн. гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 23,8 млн. грн або на 25,2 відсотків.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 34,2 млн грн, що на 8,3 млн грн. або 31,8 відс. більше квітня 2018 року.

Фахівці Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області зазначають, що отримані кошти єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування направляються на забезпечення соціальних потреб. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомлювали важливість легального працевлаштування, яке дає право на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення.

Важливо й те, що сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн у 2019 році.

Також звертаємо увагу, що з 2 травня 2019 року діють нові рахунки на які платникам необхідно сплачувати ЄСВ, тому, починаючи із вказаної дати кошти, які сплачуватимуть платники на старі рахунки для зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області