Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 241,9 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло від платників податків території обслуговування Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області

04.07.2019

За 6 місяців 2019 року від платників податків території обслуговування Роменського управління ГУ ДФС у Сумській області  надходження ПДФО склали 241,9 млн. гривень. Цьогоріч до державного бюджету перераховано 61,2 млн. грн або на 8,5 млн. грн більше минулорічного періоду 2018 року. Надходження до бюджетів місцевих громад зросли на 25,5 млн. грн або на 16,4 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 180,7 млн. гривень.

Сплачується цей податок із розрахунку 18 відс. від нарахованого доходу та застосовується майже для всіх видів доходів громадян: зарплати, стипендії, заохочувальні виплати, виплати за договорами цивільно-правового характеру тощо.  Надходження саме цього податку є показовим для розвитку міст, селищ та регіону в цілому.

Тому, фахівці Роменського управління звертають увагу роботодавців на дотримання вимог трудового законодавства, своєчасну виплату заробітної плати та проводять систематичну роботу,  спрямовану на  викорінення виплати заробітної плати в «конвертах», неофіційних трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати менше мінімально встановленого рівня.