Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За січень-червень 2019 року до Центру обслуговування платників Охтирського управління звернулося 5070 громадян

08.07.2019

У Центрі обслуговування платників Охтирського управління ГУ ДФС у Сумській області для мешканців території обслуговування Охтирського управління надають повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут приймають звітність та вхідну кореспонденцію.

З початку цього року послугами Центру скористалося понад п’ять тисяч громадян.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, упродовж шести місяців поточного року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 1148 громадян.

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті ГУ ДФС у Сумській області.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Охтирського управління ГУ ДФС у Сумській  області знаходиться за адресою                 м. Охтирка, вул. Снайпера, 3.

Звертайтеся у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. (у п’ятницю з 9.00 до 16.45 год.), перерва з 13 год. 00 хв до 13 год. 45 хвилин.