Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізація робочих місць - соціальна захищеність кожного

12.08.2019

У Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася нарада для роботодавців міста Ромни та Роменського району, які використовують працю фізичних осіб, на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам».

У нараді взяли участь начальник Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області Юрій Чеботарьов, заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області Людмила Бут, представники Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного Фонду України у Сумській області, відділу контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість виконавчого комітету Роменської міської ради.

У ході наради були обговорені проблемні та актуальні питання сьогодення, які найбільш турбують роботодавців: легалізація зайнятості населення, задоволення вимог роботодавців щодо підбору кадрів,  питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати, недопущення укладення договорів цивільно-правового характеру, які мають явні ознаки трудових ввідносин. Адже з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку, певна кількість роботодавців взагалі не укладають трудові угоди.

Учасникам заходу наголошено, що тільки офіційно оформлений найманий працівник, який працює на умовах трудового договору, має не тільки заробітну плату, але й усі соціальні гарантії під час зайнятості та може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат.

За результатами наради вирішено продовжити проведення активної  інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями з питання неприпустимості порушення податкового та трудового законодавства, недопущення отримання заробітної плати в «конвертах» та  підвищення рівня мінімальної заробітної плати.